Лікування зубів дитині під наркозом (Бебідент): вибір кваліфікованого медика

Стоматолог для дітей – спеціаліст, який кардинально відрізняється від того, який займається відновленням зубів дорослих. До фахівця, що працює з малюками, висуваються часом більш високі вимоги. Він обов’язково повинен бути і першокласним лікарем, і тонким психологом.

Підхід до дитини в кабінеті стоматолога повинен бути максимально обережний, оскільки юний пацієнт може серйозно перелякатися, якщо щось піде не так. Нерідко діти кричать, заливають все сльозами, особливо, коли залишаються наодинці із стоматологом, без допомоги мами. Тут і виділяється професія саме дитячого стоматолога, адже він обов’язково повинен вміти розмовляти з дітьми та знайти спільну мову.

Знайти клініку для встановлення пластинки для зубів за адекватними цінами, означає вирішити більшу частину непростих для батьків задач, які пов’язані з лікуванням зубів у своїх діточок. Це дасть змогу зберегти здорову психіку майбутнього члена суспільства, покаже, що важливо уважно ставитися до свого здоров’я, вчасно чистити зуби.

Дитячий медик – не просто лікар

Зуби будь-якої дитини суттєво відрізняються від дорослих аналогів, тому і будь-яке втручання повинне бути відповідним:

  1. В процесі лікування важливо брати до уваги зачатки зуба, що росте на зміну старому.
  2. У дітей карієс сильніше та швидше уражає зуб, ніж у дорослих, тому рекомендується систематично навідуватись до стоматолога.
  3. Діти часто просто не можуть посидіти на місці, що вже говорити про тримати рот відкритим для огляду зубів.
  4. У дитячого зуба дуже складно поставити пломбу.
  5. Безпосередньо лікування зубів у дітей має чималу кількість помилкових уявлень з боку багатьох батьків. Щоб не зробити своїй дитині гірше, краще відразу звертатись за консультаціями до кваліфікованих спеціалістів.

Найпоширеніші омани в стоматології дітей:

  1. Молочні зуби не треба лікувати. Це не вірно, адже пошкодження хворобою молочного зуба відображається і на його постійних аналогах. 
  2. Дитячі зуби може оглядати та відновлювати сімейний стоматолог. Насправді дитяча стоматологія виступає окремою галуззю медицини.
  3. Карієс у дітей лікувати не варто і краще каріозні молочні зуби видалити. Цього робити не потрібно, адже це може створити проблеми з новим зубом.
  4. Пломба на молочних зубах – табу. Це не так, оскільки існує відповідне обладнання та матеріали для пломбування дитячих зубів і такого роду процедури активно використовуються в хороших клініках.

Джерело: https://babydent.ua/

Категории: 

Опубликовано 14.04.2021 15:59